O mnie

IMG_8708Urodziłem się w 1972 r. w Poznaniu. Od ukończenia studiów o profilu humanistycznym, nieustannie pracuję z młodzieżą, dziećmi i dorosłymi w ośrodkach oraz w organizacjach pozarządowych o profilu pomocowym.

Ukończyłem liczne szkolenia z psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi oraz w innych Ośrodkach. Praktykę terapeutyczną rozpocząłem w poradni rodzinnej. Pracowałem tam przez kilka lat, jednocześnie prowadząc gabinet prywatny.

Jako terapeuta ericksonowski kieruję się nie tylko rozumieniem wewnętrznych dylematów i konfliktów człowieka, ale przede wszystkim poszukuję zasobów, jakie tkwią w każdej osobie, a które stanowią o jej wewnętrznej sile do rozwoju.

Prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych oraz psychoterapię par i rodzin w ramach praktyki prywatnej w Gdańsku. Jako członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, kieruję się w swojej pracy standardami etycznymi ustanowionymi przez tę organizację.

Wolny czas staram się spędzać aktywnie. Lubię jeździć rowerem i biegać. Niezmiernie ważnym jest dla mnie kontakt z przyrodą. Daje mi on wytchnienie od codzienności i inspirację do działania.